Prace nadesłane zaznaczone są kolorem

Wiadomości

<123456789>ostatnia

[niedziela, 18 lipca 2010 - Odyn]

Wyniki konkursu

Drugi konkurs dla twórców map został rozstrzygnięty. Dwunastu graczy podjęło się próby odtworzenia dowolnego, istniejącego zamku, warowni lub miasta w edytorze Stronghold lub Stronghold Crusader. Sześciu z nich wystawiło prace do oceny w terminie.

Ponownie poziom był bardzo wysoki, a mapy dopracowane pod każdym względem. Po podsumowaniu ocen (fabuła, krajobraz, pomysłowość, grywalność, poziom trudności, odwzorowanie) wyniki są następujące:

I. Olowek - Haut Koenigsbourg

Haut Koenigsbourg

II. Przemusio - Sobieszów (Chojnik)

III. Ponceriusz - Ogrodzieniec

IV. ex aequo Aleksander I - Biskupin oraz Kokoju - Babilon

V. wojownik123 - Spiski Hrad
 

Wszystkie mapy można pobrać na podstronie map konkursowych. Prace konkursowe w całości do obejrzenia w temacie konkursowym na forum.

#komentarze [0]

[niedziela, 4 lipca 2010 - Odyn]

Trailer Stronghold 3

W Internecie pojawiła się krótka wideo-zapowiedź Stronghold 3. Od razu widać, że czeka nas dużo nowości... Na filmie pojawiają się trzy ogromne "machiny" wojenne i plansza, na której ktoś rozmieszcza pionki. Grafika 3D prezentuje się świetnie. Pytanie tylko jakie elementy z tego trailera faktycznie ujrzymy w grze?

Przedstawiony przeze mnie wcześniej trailer okazał się oszustwem... Ktoś wykorzystał intro gry Warrior King Battles z 2003 roku :P A my tak łatwo daliśmy się nabrać...
Wielkie dzięki dla Hrabii Drako za sprostowanie.


Wyniki sondy

Najwyższa pora zmienić ankietę ;) Tym razem na pytanie "Jak często odwiedzasz tą stronę?" padło 1490 odpowiedzi:

 • Codziennie - 303 głosów - 21%
 • Kilka razy w tygodniu - 270 głosów - 19%
 • Kilka razy w miesiącu - 253 głosy - 18%
 • Kilka razy w roku - 225 głosów - 16%
 • Trafiłem tu przypadkiem i na pewno nie wrócę - 225 głosów - 16%
 • Raz na kilka lat - 154 głosy - 11%

Ostatnio jakoś wyjątkowo rozpędziłem się z newsami :) To głównie zasługa większej ilości wolnego czasu i sporej ilości wydarzeń. Za kilka dni wpłyną ostatnie oceny prac drugiego konkursu dla mapmakerów, więc będę ogłaszał wyniki na stronie.

Kolejny dodatek na stronie to muzyka z gier Stronghold. Pliki mp3 z S, SC i S2 pozbierałem w osobne archiwa rar i wrzuciłem na serwer. Teraz wszystkie utwory z poszczególnych gier można pobrać za jednym razem.

#komentarze [0]

[piątek, 2 lipca 2010 - Odyn]

Kolejna alfa SK

Firefly Studios, na swoim profilu Facebook umieścili ciekawą informację:
Obecna, trzecia wersja alfa Stronghold Kingdoms zakończy się 8 lipca, nawet jeśli nie zostaną spełnione obecne warunki wygranej (*). Natomiast 19 lipca rozpocznie się otwarta faza alfa 4 (rzekomo już ostatnia), w której będzie mógł wziąć udział każdy, kto do tego dnia zapisze się na stronie StrongholdKingdoms.com.
Wszyscy, którzy zapisali się wcześniej zostaną również uwzględnieni.

(*) Zwycięzcą alfa 3 zostanie dom (skupiający frakcje), który będzie panował nad pięcioma hrabstwami przez cały tydzień. Od 26 maja, kiedy warunek ten został ogłoszony toczyła się bardzo zawzięta, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji walka pomiędzy domem 7 i 13.

#komentarze [0]

[środa, 30 czerwca 2010 - Odyn]

Turniej Stronghold Crusader

Na forum organizowany jest turniej 2 vs 2 w Stronghold Crusader. Zapisy drużyn będą trwały do końca lipca. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na forum do tematu turniejowego.


Tłumaczenia arabskich jednostek

Jako ciekawostkę przygotowałem tłumaczenia tekstów wypowiadanych przez arabskie jednostki w Stronghold Crusader.

#komentarze [0]

[niedziela, 23 maja 2010 - Odyn]

Drugi konkurs dla mapmakerów

Tym razem, celem konkursu będzie jak najwierniejsze odtworzenie dowolnego, istniejącego zamku, warowni lub miasta. Dozwolone są prace zarówno w pierwszej części Stronghold, jak i w Stronghold Crusader.

W temacie konkursowym można zgłaszać chęć uczestnictwa oraz "zaklepywać" wybrany przez siebie zamek. Oprócz uczestników, poszukujemy również jurorów, którzy obiektywnie ocenią wszystkie prace pod względem zgodności z pierwowzorem, użytych tricków oraz wykonania krajobrazu.

Konkurs startuje 31 maja.

#komentarze [0]

[poniedziałek, 17 maja 2010 - Odyn]

Wyniki konkursu

Pierwszy konkurs dla mapmakerów został zakończony. Ostatecznie, z dziesięciu zgłoszonych uczestników swoje prace wystawiło pięciu graczy.

Oceniana była fabuła, pomysłowość, krajobraz, poziom trudności oraz grywalność. Poziom był na prawdę wysoki i wyrównany, a mapy dobrze dopracowane.

I. Ponceriusz - Sphaeralis Castellum

Sphaeralis Castellum

II. Threeth - Belhart

III. Jedikarix - Ostatnia Forteca

IV. Kokoju - Colvevrand

V. Wojownik123 - Astral Stronghold
 

Wszystkie prace można pobrać w dziale map konkursowych. Są to inwazje do gry Stronghold.

#komentarze [0]

[sobota, 15 maja 2010 - Odyn]

Zapowiedź Stronghold 3!

Tym razem nie mamy już żadnych wątpliwości - Firefly Studios pracuje nad trzecią odsłoną najbardziej znanej i lubianej strategii typu simcastle. Gra zostanie wydana w 2011 roku przez firmę SouthPeak Games.

Stronghold 3 będzie oczywiście posiadała znacznie lepszy silnik graficzny i mnóstwo nowości, w porównaniu z poprzednimi wersjami.

Na stronie ze zwiastunem Stronghold 3 można zapisać się do newslettera, dzięki któremu każdy może zostać poinformowany o rozwoju gry.

#komentarze [0]

[sobota, 1 maja 2010 - Odyn]

Polski zwiastun Stronghold Kingdoms

Gracz o nicku WashingtonPLx przygotował polską wersję oficjalnej zapowiedzi SK. Wyszło mu to bardzo dobrze, dlatego postanowiłem ją tutaj umieścić.

#komentarze [0]

[piątek, 9 kwietnia 2010 - Odyn]

Konkurs dla mapmakerów

Na naszym forum zorganizowany został konkurs na mapę stworzoną w edytorze Stronghold. Temat prac to:

"Miasto lub zamek własnego pomysłu".

Na stworzenie mapy przeznaczono cały miesiąc. Prace będzie można zgłaszać do 8 maja. Zostaną one ocenione przez jury, a następnie, po ogłoszeniu wyników umieszczone na stronie.

Regulamin konkursu i inne informacje można znaleźć w temacie konkursowym na forum.

#komentarze [0]

[piątek, 26 marca 2010 - Odyn]

Dłuższa recenzja Stronghold Kingdoms Alpha 3

Crux, nasz zasłużony moderator forum również załapał się do grona testerów. Pod wpływem weny twórczej popełnił dosyć obszerną i ciekawą recenzję Stronghold Kingdoms w wersji alfa.

Zapraszam do czytania!

#komentarze [0]

[poniedziałek, 15 marca 2010 - Odyn]

Krótki opis Stronghold Kingdoms Alpha 3

Nadszedł czas na małe podsumowanie tego, czego dowiedziałem się o SK. Informacje celowo nie są mocno szczegółowe, ponieważ niektóre elementy nadal mogą się zmienić.

#komentarze [0]

[sobota, 27 lutego 2010 - Odyn]

Stronghold Kingdoms Alpha 3 otwarta dla graczy!

Nareszcie otrzymałem od Firefly Studios e-maila z informacją o rozpoczęciu testów alfa 3. Razem z setkami graczy z całego świata będę miał okazję zagrać i przetestować pierwszą na świecie grę MMORTS. Już wkrótce postaram się zamieścić jakąś relację i trochę nowych informacji na jej temat.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia krótkiego trailera:

Mam dla was kolejną bardzo dobrą informację - gra w Stronghold Kingdoms będzie darmowa! Podobnie jak w innych grach tego typu autorzy będą czerpali zysk z dodatkowych subskrypcji. W tym wypadku będą to karty strategiczne, pomagające w rozwoju gracza.

#komentarze [0]

[sobota, 30 stycznia 2010 - Odyn]

Nowe informacje o Stronghold Kingdoms

Pogrzebałem trochę na forum FireflyWorlds i znalazłem link do kolejnego, bardziej obfitego w informacje wywiadu z Simonem Brandbury. Tym razem został on przeprowadzony przez Niemiecki magazyn OnlineWelten (dostępna jest również angielska wersja tekstu).

Dodatkowo przygotowałem krótki dział FAQ. Na razie wiele z pytań nie ma konkretnych odpowiedzi, ponieważ Firefly Studios są bardzo tajemniczy... Jednak już w niedługim czasie można spodziewać się wielu nowych informacji, gdyż w lutym rusza testowanie wersji Alpha, a mi udało się dołączyć do grona testerów :)


Modding Utilities

Jeden z użytkowników naszego forum przetłumaczył instrukcję obsługi narzzędzi do tworzenia dodatkowych przeciwników i edycji zamków Stronghold Crusader. Zapraszam do czytania i tworzenia własnych zamków!

#komentarze [0]

[czwartek, 28 stycznia 2010 - Odyn]

Nowy wygląd strony

Nowy rok przyniósł powiew świeżości i spore zmiany. Pomimo zmienionego layout'u strona nadal pasuje klimatem do okresu średniowiecza, jest bardziej czytelna i przyjemniejsza dla oka.

Poza wyglądem zewnętrznym poprawiłem mnóstwo błędów w kodzie, ujednoliciłem go i zamieniłem przestarzałe znaczniki oraz sposoby prezentacji treści na nowe.


Wyniki sondy

Aż 2328 osób odpowiedziało na pytanie "Czy MMO w klimatach Stronghold to trafiony pomysł?". Wyniki są następujące:

 • Tak! Nie mogę już doczekać się premiery! 52% - 1205 głosów
 • Ciekawa koncepcja, screeny wyglądają ładnie... To może być dobra gra. 24% - 564 głosy
 • MMO? To chyba żart?! 19% - 444 głosy
 • Kolejny raz Firefly obiecuje gruszki na wierzbie... 5% - 114 głosów

#komentarze [0]

[środa, 30 grudnia 2009 - Odyn]

Mod do Stronghold Crusader!

Jeden z użytkowników naszego forum StrongholdNet jest w trakcie tworzenia modyfikacji do Stronghold Crusader - Stronghold Winter Age. Sugerując się nazwą możemy spodziewać się znacznego obniżenia temperatury w grze... Oczywiście poza odmienionym wyglądem otrzymamy nowe mapy, nowych przeciwników oraz nowe jednostki.

Jeśli chcesz pomóc w tworzeniu dadatku napisz na forum lub skontaktuj się z pomysłodawcą poprzez stronę internetową Stronghold Winter Age.
Potrzebujemy ochotników do modelowania 3D oraz do stworzenia oprawy muzycznej i dźwiękowej.


Cisza przed burzą?

Niestety w internecie nadal nie pojawiają się żadne informacje na temat Stronghold Kingdoms. Firefly Studios długo trzymają nas w niepewności...

#komentarze [1]

[piątek, 12 czerwca 2009 - Odyn]

Nowe informacje

Logo Stronghold Kingdoms

Serwis WarCry miał okazję porozmawiać z założycielem Firefly Studios aby dowiedzieć się więcej na temat Stronghold Kingdoms. Przetłumaczony wywiad znajdziecie tutaj.

Wiele interesujących informacji zawiera również przetłumaczona oficjalna zapowiedź.


Nowości na stronie

Fala zmian dotarła również do naszej strony :) Wprowadziłem skrypt Slimbox'a służący do bardzo eleganckiej prezentacji obrazków. Wiem, że coś tak nowoczesnego nie za bardzo pasuje do strony o tematyce średniowiecza, ale nie mogłem już dłużej wytrzymać... Przeglądanie zdjęć poprzez otwieranie ich w nowym oknie jest bardzo złym rozwiązaniem. Aby dopasować slimbox'a do strony dodałem mu odpowiednie tło (mury z SC) i przyciemniłem kolory.

Dodatkowo kompletnie przebudowałem galerie zdjęć każdej z gier. Teraz wszystko przegląda się łatwiej, bardziej intuicyjnie i każda galeria ma ten sam styl.
W najbliższym czasie planuję kolejne zmiany - zarówno w kodzie, jak i w wyglądzie.

#komentarze [0]

[czwartek, 28 maja 2009 - Odyn]

Stronghold Kingdoms!

Nareszcie pojawiła się długo oczekiwana informacja - Firefly Studios zaczęli pracę nad kolejnym Strongholdem. Wbrew przewidywaniom nie będzie to ani SC2, ani S3...
Na początku 2010 roku w nasze ręce trafi pierwsza na świecie gra typu MMO osadzona w klimatach zamkowych. Z informacji umieszczonych na stronie producenta wynika, że oprócz kompletnie zmienionego typu rozgrywki wprowadzone zostanie dużo nowych funkcjonalności.

Jak widać na poniższych screenach, powrócono do dwóch wymiarów, jednak tekstury prezentują się znacznie lepiej. A to dopiero wczesna wersja alfa...

Walka Walka

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie StrongholdKingdoms.com

#komentarze [0]

[piątek, 24 kwietnia 2009 - Odyn]

Nowa odsłona Firefly

Firefly Studios kompletnie zmienili wygląd swojej strony. Nareszcie można znaleźć na niej jakieś przydatne informacje ;) Oprócz tego udostępnili porządny dział download, w którym znajdziemy wszystkie MiniGry, Dema, Patche oraz coś na co czekało wielu graczy - narzędzia do edycji plików gry.

W skład "Modding Utilities" wchodzi AIV Editor(edytor szablonów zamków przeciwników komputerowych), konwerter BMP do TGX oraz Text Compiling Tool. Dokładny opis obsługi znajduje się tutaj, natomiast paczkę można pobrać z serwisów:
FilePlanet i Gamershell

Teraz pozostaje tylko poczekać na zakończenie prac nad Duengon Hero i pierwsze informacje na temat Stronghold Crusader 2 lub Stronghold 3 :)

#komentarze [0]

[wtorek, 7 kwietnia 2009 - Odyn]

Światło w tunelu

Po zmianie forum można było zauważyć pozytywny ruch na scenie Stronghold. Pojawiła się nadzieja na częściowy powrót do starych, dobrych czasów, kiedy gry z serii cieszyły się dużym zainteresowaniem, a forum tętniło życiem. Sporo osób zaczęło ponownie grać w Crusadera, powstała inicjatywa stworzenia ligi SC oraz przywrócenia na nogi kilku klanów. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Nie udało się również doprowadzenie do końca dwóch, dobrze zapowiadających się turniejów - Noworocznego i Bożonarodzeniowego.

Nie wszystko jednak stracone :) Mimo, że nie możemy już liczyć na wydanie kolejnej, świeżej gry przez Firefly Studios o grywalności podobnej do Crusadera, to jednak nadal coś się dzieje. Jeden z użytkowników forum - JacekJI zorganizował I Turniej Crusadera 1vs1, który rozstrzygnął się w niecałe 20 dni.
Wyniki są następujące:

Miejsce I: Driller
Miejsce II: speeder11
Miejsce III: JacekJI

Zapisy do II Turnieju Crusadera rozpoczęły się dzisiaj. Jeśli masz ochotę sprawdzić swoją taktykę grając z żywym przeciwnikiem - koniecznie wejdź na forum i wyślij swoje zgłoszenie.

#komentarze [0]

[piątek, 20 lutego 2009 - Odyn]

Patch do SCE

Firefly Studios stworzyło łatkę do gry Stronghold Crusader Extreme oznaczoną numerem 1.2.1.
Naprawiono następujące problemy:

 • wyłączanie się gry po przekroczeniu limitu 10000 jednostek
 • wyłączanie się gry jeśli na jednym polu znajdzie się 2000 żołnierzy
 • bardzo niejasny błąd podczas połączenia multiplayer
 • poprawiono włoskie kwestie komputerowych przeciwników

Informacje o tym skąd pobrać patch znajdziecie tutaj

#komentarze [0]

[czwartek, 22 stycznia 2009 - Odyn]

Stronghold i Stronghold Crusader do pobrania

Sklep internetowy GOG Games dodał do swoich zbiorów Stronghold oraz Stronghold Crusader. Za odpowiednio $5,99 i $9,99 (równowartość ok. 20zł i 34zł) można będzie nabyć prawa do ściągnięcia tych gier przez Internet, unikając stania w kolejkach lub czekania na przesyłkę.

Serwis obsługuje płatności kartami kredytowymi, więc polscy gracze również mogą skorzystać z oferty.
Dokładne informacje znajdziecie na stronie GOG Games

#komentarze [0]

[sobota, 10 stycznia 2009 - Odyn]

Zmiany na lepsze

W końcu zabrałem się za modyfikację strony. Po kilku godzinach walczenia z przestarzałym kodem udało mi się pozbyć tabel z szablonu. Wszystko opiera się na uporządkowanych blokach a atrybuty powtarzających się elementów przeniosłem do arkusza CSS, który również doprowadziłem do porządku.

Dzięki tym zmianom nasza strona może z dumą zawierać dwa poniższe obrazki:
Poprawny CSS!
Oznaczają one, że kod źródłowy pozytywnie przeszedł weryfikację, jest poprawnym dokumentem HTML 4.01 oraz opiera się na poprawnie zbudowanym arkuszu stylów.

Planuję również odświeżenie wyglądu serwisu, ale na razie nie wiem kiedy uda mi się to zrobić. Liczę na pomoc użytkowników forum, którzy mają okazję wykazać się wyobraźnią i umiejętnościami tworzenia grafiki.
Więcej informacji na forum

#komentarze [0]

[sobota, 3 stycznia 2009 - Odyn]

Powrót na arenę SC

W sylwestra nieoficjalnie został przywrócony do życia klan DHK, a do gry powrócił {{DHK}}HolyLord.
Jeśli chcesz dołączyć, zgłoś się do {{DHK}}HolyLord lub {{DHK}}Alucard na GameSpy.
Strona klanu - DHKwebz.webs.com


Wyniki sondy

Czy nadal grasz w któregoś ze Strongholdów? Na to pytanie odpowiedziało 1726 osób:

 • Tak, często - 69% - 1194 głosy
 • Tak, sporadycznie - 22% - 378 głosów
 • Bardzo rzadko - 15% - 87 głosów
 • Nie - 4% - 67 głosów

#komentarze [0]

[czwartek, 18 grudnia 2008 - Odyn]

Nowe forum!

Kilkukrotnie rozważaliśmy stworzenie nowego, funkcjonalnego, przejrzystego i profesjonalnego forum.

Ponad rok temu, otrzymaliśmy propozycję połączenia serwisów stronghold.gry-online.pl oraz stronghold.boo.pl. Włożyliśmy sporo czasu i pracy w przygotowanie wspólnego forum, które niestety pozostało puste, ponieważ fuzja nie udała się.

Ze względu na Bożonarodzeniowy Turniej oraz kilka planowanych zmian, które przyciągną nowych użytkowników próbujemy ponownie.

Zapraszam do rejestracji na StrongholdNet.Gry-Online.pl!

#komentarze [0]

[sobota, 13 grudnia 2008 - Odyn]

Bożonarodzeniowy Turniej

Jeden z naszych forumowiczów - DeltiX - postanowił zorganizować turniej Stronghold Crusader. Zgłoszenia są przyjmowane do 18 grudnia, natomiast planowany okres rozgrywek to 19-23 grudnia 2008.

Nagrodą będzie indywidualna ranga na forum StrongholdNet, grafika z tytułem oraz wywiad opublikowany na stronghold.gry-online.pl
Dokładniejsze informacje na forum.

#komentarze [0]

[sobota, 8 listopada 2008 - Odyn]

Firefly na Youtube

News mocno spóźniony, ale chcę, żebyście wiedzieli, że ten serwis nadal funkcjonuje ;)
Studio Firefly, producent gier z serii Stronghold otworzył swój oficjalny kanał na YouTube, zawierający filmy powiązane z ich produkcjami.


Wyniki sondy

Na pytanie "Czy kupisz SC Extreme, jeśli będziesz miał taką możliwość?" padło razem 1805 odpowiedzi:

 • Tak, na pewno - 42% - 755 głosów
 • Tak, jeśli będę miał za co - 26% - 476 głosów
 • Na pewno nie - 13% - 241 głosów
 • Mało prawdopodobne - 12% - 208 głosów
 • Raczej tak - 7% - 125 głosów

#komentarze [0]

[sobota, 20 września 2008 - Odyn]

Kulisy produkcji

Po dłuższej nieobecności wracam z aktualizacjami. Jak na razie dodałem informacje o wymaganiach nowej gry, podałem adresy miejsc, z których można pobrać demo, oraz sklepy sprzedające SCE. Posegregowałem również wszyskie poddziały menu.

Na stronie GameTrailers można obejrzeć dwa filmy ukazujące kulisy produkcji Stronghold Crusader Extreme.


Wyniki sondy

Ostatnia sonda z pytaniem "Jaka twoim zdaniem będzie gra Stronghold Crusader Extreme?", była otwarta wyjątkowo długo. Zebraliśmy aż 2334 głosów. Wyniki przedstawiają się następująco:

 • Świetna, na pewno zagram - 62% - 1443 głosy
 • Zapowiada się ciekawie - 24% - 564 głosy
 • Do niczego... - 6% - 130 głosów
 • Raczej dobra - 5% - 120 głosów
 • To kiepski pomysł - 3% - 77 głosów

#komentarze [0]

[środa, 14 maja 2008 - Odyn]

Powstaną kolejne części Stronghold!

Firefly Studios, znane dzięki serii gier Stronghold pracuje obecnie nad grą Duengon Hero na konsolę Xbox 360 oraz PC. Jednak z wywiadu przeprowadzonego z założycielem firmy dowiedzieliśmy się, że po ukończeniu jego najnowszej produkcji powróci do serii Stronghold.

Simon Bradbury podczas rozmowy stwierdził, że warto będzie powrócić do gier, których do tej pory sprzedano cztery miliony sztuk. W planach Firefly Studios jest zarówno trzecia część Stronghold, jak i Stronghol Crusader 2.

#komentarze [0]

[piątek, 7 marca 2008 - Odyn]

Koniec konkursu

Upłynął termin wysyłania prac. Drugi etap nie rozpoczął się, ponieważ nikomu nie zależało na wygranej. Ze względu na praktycznie zerowe zainteresowanie, drugi raz konkursu nie będę organizował.


Trailer SCE

W internecie pojawił się film dotyczący Stronghold Crusader Extreme. Zawiera on wywiad, z Simonem Brandbury opowiadającym o produkcji gry, oraz kilka klipów z rozgrywki.
Można go zobaczyć na stronie IGN.

#komentarze [0]

[piątek, 15 lutego 2008 - Odyn]

Konkurs

Strudzony wędrowiec wraz z pędzlem i papierem w ręku dotarł do miasta. Przyjrzał się jego pięknym murom, zbrojom strażników przy bramie, kupcom, zwierzętom... Już miał zacząć malować, gdy dostrzegł ogłoszenie przybite do muru. Podszedł bliżej i zaczął czytać pięknie zdobione litery... :

Wielki Konkurs Graficzny

Malujesz farbami? Rysujesz na lekcjach w zeszycie długopisem, a noce zarywasz ćwicząc swój talent? Kredki, ołówek - przyjaciele? W grafice komputerowej jesteś lepszy od nauczyciela na informatyce?
Jesteś fanem Stronghold?

Ogłaszamy konkurs na najlepszy rysunek/grafikę związany z serią Stronghold. Może to być zarówno Szczur ze Stronghold jak i smok ze Stronghold Legends - wszystko co ma związek z grą, śmiało przelewaj na papier (lub program graficzny).
Szczęśliwcy przejdą do drugiego etapu (tutaj czeka drobne utrudnienie - trzeba wykonać obraz narzucony przez jury), a na najlepszych czeka:

 • 2x Wielka Encyklopedia Gier ufundowana przez firmę GRY-OnLine S.A.
 • sława i chwała po publikacji dzieł na stronie,
 • ranga "Malarz" lub "Zwycięzca WKG" na forum StrongholdNet (różnokolorowe gwiazdki),

Prace muszą być w całości wykonane samodzielnie. Dzieła wysyłamy do 7 marca 2008 roku na adres mailowy wkgraficzny@gazeta.pl
Szczegóły na forum.

#komentarze [0]

<123456789>ostatnia

Reklama

Premiery

 • Pudełko Stronghold Crusader 2
  Polska premiera:
  23 Wrzesień 2014
  Premiera światowa:
  23 Wrzesień 2014
 • Pudełko Stronghold Kingdoms
  Polski świat:
  5 Kwiecień 2013
  Premiera światowa:
  17 Październik 2012
 • Pudełko Stronghold 3
  Polska premiera:
  25 Październik 2011
  Premiera światowa:
  25 Październik 2011
 • Pudełko Stronghold Crusader Extreme
  Polska premiera:
  19 Wrzesień 2008
  Premiera światowa:
  28 Maj 2008
 • Pudełko Stronghold Legends
  Polska premiera:
  15 Grudzień 2006
  Premiera światowa:
  24 Październik 2006
 • Pudełko Stronghold 2
  Polska premiera:
  8 Marzec 2006
  Premiera światowa:
  19 Kwiecień 2005
 • Pudełko Stronghold Crusader
  Polska premiera:
  18 Październik 2003
  Premiera światowa:
  24 Wrzesień 2002
 • Pudełko Stronghold
  Polska premiera:
  1 Grudnia 2001
  Premiera światowa:
  18 Październik 2001
W górę!

2001-2024 © stronghold.net.pl

Na stronie stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij