Prace nadesłane zaznaczone są kolorem

Recenzje Stronghold 2

Pojawienie się informacji o Twierdzy II odbiło się szerokim echem w Internecie. Wraz z pojawianiem się Twierdzy II na Zachodzie i zapowiedzią polskiej premiery na marzec 2006r. napisanych zostało wiele recenzji o głośnym sequelu Stronghold. Poniżej znajdują się odnośniki do paru recenzji (wraz z ich początkami). Życzę miłej lektury.

Recenzje polskie:

"Po zakupie Twierdzy 2 przystąpiłem do instalacji. Nie zdziwiło mnie, że program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie. Czytałem o tym wcześniej, chodź zastanawiało mnie, dlaczego Cenega nie zauważyła tak widocznego i denerwującego błędu. (...)"
Recenzja Krystiana - jednego z graczy

"Trudno się przyznać, ale tak w istocie było. Gdybym tam został, moje szczątki rozwiewałby teraz oddech kostuchy. Król powinien pozostać do końca przy swoich ludziach, a śmierć jest lepsza niż ucieczka z podwiniętym ogonem - wiem, wiem, wszyscy mi tym trują. To nie jest jednak takie proste. Nie jestem pierwszym lepszym Królem Lwem z jakiejś marnej bajki, a prawdziwym władcą, który siłą rzeczy zalicza mniejsze czy większe gafy. (...)"
Recenzja na stronie Federacji Gry-Online.pl

"Na początku należy zaznaczyć, że mam do czynienia z sequelem wydanej jesienią 2001 roku i osadzonej w realiach średniowiecznych Twierdzy. Rok później doczekaliśmy się jeszcze samodzielnego dodatku zatytułowanego Krzyżowiec i to musiało graczom wystarczyć aż do teraz. Twierdza2 łączy strategię czasu rzeczywistego z grą symulacyjną (...)."
Recenzja serwisu Gry.Wp.pl

"Ze Stronghold 2 jak ze średniowieczem - piękne legendy i baśnie o dzielnych rycerzach nie zmieniają faktu, iż życie w wiekach średnich było dla ówczesnych ludzi katorgą. (...)"
Recenzja Sztabu - www.Sztab.pl

"Średniowiecze, wieki feudalne i ciemne, a wiara jest najwyższą wartością. Papież ma większą władzę nad krajami niż sami władcy. Głowa kościoła chrześcijańskiego decydowała o tym co dobre, a co złe. Ludzie w imię wiary zabijają i umierają, największym zaszczytem jest umrzeć za swoje wierzenia. Uczestnictwo w krucjacie ma na celu oczyszczenie się z grzechów i rozszerzanie granic chrześcijaństwa na terenach niewiernych, saracenów i maurów. (...)"
Recenzja Onet.pl

Recenzje anglojęzyczne:

"Store your food and raise the drawbridge, for Stronghold 2 has been released and is ready to lay siege to your computer. For those of you unfamiliar with the Stronghold series, or castle sim games in general, Stronghold 2 puts you in command of a castle. (...)"
Recenzja GameSpot

"Stronghold 2 is not a strong game. I loved the first, but I was near to pouring pitch on the second thanks to a slew of bugs, missing features, and generally mediocre gameplay and production values. This sequel does very little to advance the RTS genre or even keep up with the norm. (...)"
Recenzja IGN

"Stronghold 2 is a very entertaining castle-building RTS that is not only beautiful, but is also loads of fun to play. In short, you micromanage supply lines to gather resources and build equipment to make your castle thrive. (...)"
Recenzja GameZone

"Whenever someone mentions Stronghold, two facts immediately jump to the fore of my consciousness. Firstly, the original Stronghold apparently managed to outsell Grand Theft Auto III in Germany (...)"
Recenzja Eurogamer

Reklama

Premiery

 • Pudełko Stronghold Crusader 2
  Polska premiera:
  23 Wrzesień 2014
  Premiera światowa:
  23 Wrzesień 2014
 • Pudełko Stronghold Kingdoms
  Polski świat:
  5 Kwiecień 2013
  Premiera światowa:
  17 Październik 2012
 • Pudełko Stronghold 3
  Polska premiera:
  25 Październik 2011
  Premiera światowa:
  25 Październik 2011
 • Pudełko Stronghold Crusader Extreme
  Polska premiera:
  19 Wrzesień 2008
  Premiera światowa:
  28 Maj 2008
 • Pudełko Stronghold Legends
  Polska premiera:
  15 Grudzień 2006
  Premiera światowa:
  24 Październik 2006
 • Pudełko Stronghold 2
  Polska premiera:
  8 Marzec 2006
  Premiera światowa:
  19 Kwiecień 2005
 • Pudełko Stronghold Crusader
  Polska premiera:
  18 Październik 2003
  Premiera światowa:
  24 Wrzesień 2002
 • Pudełko Stronghold
  Polska premiera:
  1 Grudnia 2001
  Premiera światowa:
  18 Październik 2001
W górę!

2001-2024 © stronghold.net.pl

Na stronie stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij